Co stanowi o gwarancji naszej jakośći..

Możemy mówić o standardach, możemy przedstawiać niezliczoną ilość dokumentów świadczących o naszych usługach, ale czy to wystarczy żeby przekonać Cię do naszej współpracy??

Głównym celem rainbow jest zadowolenie klientów a także zbudowanie wzajemnego zaufania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi oraz pewność otrzymania zamówionych produktów, gdyż liczymy na to, że zostaniesz naszym stałym klientem.

Produkty i usługi oferowane w naszym serwisie objęte są Gwarancją 100% Satysfakcji. Dzięki temu masz zawsze pewność udanych zakupów. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług oraz obsługi.

Jeśli w jakimkolwiek zakupionym produkcie lub zleconej usłudze pojawił się błąd, postaramy się go naprawić:

  • Jeśli błąd wystąpił po naszej stronie podczas realizacji zlecenia, to naprawimy go całkowicie na nasz koszt. Zwróć do nas produkt budzący Twoje uzasadnione zastrzeżenia, a my sprawdzimy w jaki sposób powstał błąd i zrealizujemy zlecenie ponownie, bezpłatnie, eliminując poprzednie błędy. Jeśli nie chcesz zwracać wadliwego produktu, możesz go od nas odkupić po konkurencyjnej cenie.
  • Jeśli błąd wkradł się w zlecenie z Twojej winy (błędy w tekście, nieprawidłowe zdjęcia, itp.), to poprawione zlecenie zrealizujemy dla Ciebie na preferencyjnych warunkach.
  • W przypadku zleceń wysyłkowych przysługuje Ci również prawo do nieodebrania przesyłki jeśli w obecności kuriera stwierdzisz uszkodzenia mechaniczne paczki. Jeśli pomimo uszkodzeń mechanicznych odbierzesz przesyłkę, to reklamację u przewoźnika będziesz musiał zrobić osobiście. W przypadku nieodebrania przesyłki powinieneś wysłać do nas drogą mailową zdjęcie/zdjęcia uszkodzonego towaru i poświadczenie z poczty lub od kuriera o uszkodzeniu przesyłki. W takim przypadku reklamację u przewoźnika możemy złożyć my i procedura reklamacyjna będzie prawdopodobnie szybsza. W wyjątkowej sytuacji możemy Cię poprosić o odesłanie towaru zwykłą pocztą na nasz adres. Jak tylko przesyłka do nas dotrze, rozpatrzymy Twoją reklamację.

Wszystkie reklamacje są rozpatrywane najpóźniej w ciągu 14 dni od momentu otrzymania informcji.

 

Wróć do góry
Rainbow™
1 Maja 3, 65-404 Zielona Góra
Tel: +48 68 400 50 65